Servis Talep Formu

Hakkımızda

Beyaz Eşya Bursa Teknik Servisi olarak 1990 yılından bu yana faaliyetimizi sürdürmektedir. Konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile Beyaz Eşya ısıtma soğutma sistemleri bakım ve onarımı üzerine hizmeti vermekteyiz.

Bursa gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren firmamız hızlı servis hizmeti vermektedir. Bursa'nın hemen hemen tüm semtlerinde gezici servis aracı bulunduruyoruz. Tüm Bursa'ya Hizmet Sunan Servisimiz 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Bursa Servisi olarak siz müşterilerimize hizmetin en iyi ve en kalitelisini sunmaktan gurur duyarız. Firmamız kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden, profesyonel ekibiyle servis arızalarına cevap vermekteyiz. Arızalı, onarım gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ürünlerinizi evinizde ya da kendi atölyemizde ilk sahip olduğunuz gün ki performansına geri getirmek bizim işimizdir. Kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adam profesyonel bir kadro ile siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir mensubu gibi görmekteyiz. Samimiyetimizin kaynağı, işimize duyduğumuz saygının getirdiği bir sevgidir.

Top