Kombi ve petek temizlikleriniz için profesyonel bir ekip arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yıldırım Kombi bakım servisi olarak kombi bakımınızı ve petek temizliklerinizi sağlamaktayız.

Tesisatınızın sağlığını ve evinizin ısısını korumak için sizler de mutlaka bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmalısınız. Kış ayların da sizler de tasarruf elde etmek istiyorsanız bakımlarınızı aksatmamalısınız. Önde gelen firmalarla anlaşmalı ekibimiz ile sizler de kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kombi ve petekleriniz içerisinde sürekli olarak su ile döngü sağladığı için zamanla kireçlenme ve tortulaşma oluşumlarına maruz kalır. Bu nedenle tesisatınızın iç mekanizması zarar görmemesi ve arızaya sebebiyet vermemesi için basınç ile temizlenerek kullanılmalıdır.

Arıza sonucu oluşacak maliyetler her daim bakım ücretlerin çok daha üst limitlerinde kaldığı için en mantıklı hamle bakımlarınızın düzenli olarak yaptırılması olacaktır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımlarınız daha yüksek verim alabilmenizde %20 oranında etkili olarak saptanmıştır. Yıllık bakımlarını yıldırım kombi bakım servisi olarak altta ki sıralama ile gerçekleştirmekteyiz.

 • Bar kontrolleriniz
 • Ana kart kontrolleriniz
 • Yanma odanızın temizlikleri
 • Genleşme tankınızın kontrolleri
 • Azot gazı ölçümleriniz
 • Gaz kaçak kontrolleriniz
 • Filtre temizlikleriniz sağlanmaktadır.

Kombinizin parçalarını korumak ve olası arızaları önlemek adına düzenli olarak bakımlarınıza devam etmelisiniz. Düzenli bakımlar hayat kurtarır.

Petek Temizliği Nasıl Uygulanır?

Petekleriniz tesisatınızın en yoğun şekilde suya maruz kalan bölümüdür. Bu nedenle kireçlenmenin ve tortulaşmanın en yoğun görülen bölgeleridir.

Peteklerinizde oluşan tortular zamanla tabaka oluşturarak ısı yalıtımını zayıflatır. Tesisatınızın sağlığı ve faturalarınızda da tasarruf elde edebilmek adına petek temizlikleri büyük önem taşır.

Az enerji ile yoğun ısı elde etmede en etkin yol yıllık temizliklerin sağlanmasıdır. yıldırım kombi bakım servisi olarak petek temizliklerinizi altta ki sıralama ile gerçekleştirmekteyiz.

 • Giderinize en yakın çıkış noktasına takviye hortumu montajlanır.
 • Bar basınç başlangıç noktasından 8 bar basınç uygulanarak kirli suyunuz gidere takviye edilir.
 • Kirli suyunuzun ardından iç tesisatınızın durulanması sağlanır.
 • Son aşama olarak temiz suyunuz tesisatınıza basılır, bar ayarları ve hava kontrolleri sağlanarak kullanımınıza bırakılır. 

Kombi Bakımları Ne zaman Yapılmalıdır?

Kombinizin düzenli olarak performansını koruyabilmesi için bakımlar oldukça önem arz etmektedir. Sizlerde tesisatınızı korumak için mutlaka her yıl düzenli olarak kış öncesi bakımlarınızı yaptırmalısınız.

Hem tesisatınızın hem de kendi sağlığınızı korumak için yıllık bakımlarınızı mutlaka yaptırınız. Bakımlarınız için bizler ile iletişime geçiniz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap