Yerli markalarımızın gururla öncüsü olan Vestel'in Osmangazi bölgesinde temsilciliğini sağlayan Osmangazi Vestel servisi ekibimiz nitelikli ve uzman arkadaşlarımız ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Beyaz eşya sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile değerli müşterilerimizin buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klimalarının tamir ve bakım işlemlerini sağlamaktayız.

Yerli markalar arasında en öncü olmanın verdiği gurur ile tüm işlemlerimizi garanti kapsamında ve orijinal parçalar ile sağlamaktayız.

Osmangazi Vestel Teknik Servisi

Beyaz Eşya sektöründe uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Günlük yaşantımızı çoğu zaman pratik bir şekilde kolaylaştıran, evimizde konforlu bir yaşam sunan beyaz eşyalarımız da zamanla yıpranarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Siz değerli müşterilerimizin de rahatından ödün vermemesi ve eşyalarınızdan tam randımanlı bir performans sağlanması adına bakım hizmetlerinizi Osmangazi Vestel Servisinden destek alarak sağlatabilirsiniz. Çoğu zaman bakım periyotlarının aksatılması yüksek maliyetlere sebebiyet vermektedir. Bu tarz bir mağduriyet yaşamamanız için mutlaka bakım süreçlerini takip ederek gerekli işlemleri yaptırmalısınız.

Osmangazi Vestel Servisi Bakım Güvencesi

Beyaz eşyalarınızın tamir ve bakım işlemlerinde Osmangazi Vestel servisi olarak 1 yıl bakım güvencesi sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız tamir ve parça değişimi hizmetlerimizi her zaman orijinal parça kullanarak tamamlamaktayız. Uzman ve profesyonel ekiplerimizin sizlere sundukları hizmetlerin ardından yapılan işlemim bilgilerinin bulunduğu servis formunu teslim etmektedir. Servis formlarınız sizlere sunulan 1 yıl bakım güvencenizi kullanabilmeniz için gerekli bir belgedir. Servis sağlanan tarih itibari ile servis formunuzu 1 yıl boyunca mutlaka saklayınız. Sizlerde eşyalarınızdan yüksek performans elde etmek istiyor iseniz mutlaka bakımlarınızı yaptırınız. Bakımlar az enerji harcayarak bol tasarruf sağladığı için hem eşyalarınızın sağlığını korumuş hem de aile bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz. Sizler de hizmet almak istiyor iseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Vestel Bakım Servisi Çalışma Standartları

Gelişen teknoloji ile evlerimizde yer almaya başlayan beyaz eşyalarımız istisnasız evimizin en büyük yardımcılarıdır. Siz değerli müşterilerimizin de zamanla yoğun kullanımdan kaynaklı beyaz eşyalarının bakımlarını sağlatarak en yüksek verim ile kullanımını sağlamaktayız. Osmangazi Vestel servisi olarak vestel buzdolabı, vestel çamaşır makinesi, vestel bulaşık makinesi, vestel klima ve kombi alanlarında teknik destek hizmetleri sunmaktayız.  Çalışma standartlarımız şu şekilde ilerleme göstermektedir.

 • Güler yüzlü ve etkin bir iletişim ile talep kayıt bölümü,
 • Randevu saatine riayet eden çalışma sıralaması,
 • Yerinde tespit tekniği ile denetim ve sorun saptama,
 • Uygun fiyat ile kaliteli hizmet öncü düşünülerek fiyatlandırma,
 • Etkin bir teknik ile sorunun çözümlenmesi,
 • Servis formunun teslimi sağlanarak işlemin son bulması.

Osmangazi Vestel Özel Servisi

Neredeyse tüm Bursa’da aktif olarak çalışan ekibimiz siz değerli müşterilerimizin sadece bir kere değil hep bizi tercih etmesi adına en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini gözeterek yaptığımız çalışmalarımızda önceliğimiz hep siz değerli müşterilerimiz olmuştur. Osmangazi Vestel servisimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermekle yükümlüdür. Bakım, onarım ve parça değişimi gibi işlemleriniz büyük bir önem taşır ve asla hata kabul etmezler. Bu gibi sebeplerden dolayı ilk tercihiniz servisimiz olmalıdır. Bizleri tercih ettiğinizde gönül rahatlığı ile işlemlerinizi bize yaptırabilirsiniz. Tüm ayrıcalıklarımız için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmektir.

Vestel Beyaz Eşya Bakımında Osmangazi Vestel Servisi Ayrıcalıkları

Bu sektörde çalışan servislerin kendilerine göre ayrıcalıkları olsa da Bursa halkına hizmet vermekte olan Osmangazi Vestel servisimiz avantajları ve müşteriye sunduğu imkanlar ile diğer servislerden ayrılır. Önceliğimiz müşteri istekleri olduğu için işlem öncesinde de işlem sonrasında da müşterilerimizle hep irtibat halindeyiz. İşlem gerçekleştikten sonra kendimizi daha fazla ilerletebilmek adına müşterilerimizin işlem sonrası görüşlerini dikkate alırız. İşlem gerçekleşmeden önce de herhangi bir aksaklık yaşarsak müşterilerimizi konu hakkında bilgilendiririz. 7/24 çalışma saatlerimiz ile geniş bir müşteri kitlesi edinen servisimiz aynı zamanda aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştirir. Yerinde tespit ile uzman teknisyenler arızanın kaynağını yerinde görerek doğru tespit ederler. İşlemler sonrasında size teslim edilen servis formunuzu kaybetmeyiniz çünkü bu servis formu aslında sizin garanti belgeniz yerine geçer. Hizmet garantimiz ile bizlerden ücretsiz destek talebinde bulunabilirsiniz.

Vestel Beyaz Eşya Bakımı Gerçekleşmediğinde Yaşanabilecek Durumlar

 • Beyaz eşyalarınızın tesisatı çürümeye yüz tutar.
 • Beyaz eşyalarınızın rezistansı kireçlenmeye başlayabilir.
 • Beyaz eşyalarınızı uzun yıllar boyunca kullanamazsınız.
 • Sürekli bir arızayla karşı karşıya kalırsınız.
 • Beyaz eşyalarınız eskisi kadar randımanlı çalışmaz.
 • Fazla maliyetlere yol açacak sorunlar yaşayabilirsiniz.
 • Gündelik işleriniz aksamaya başlar.
 • Enerji sarfiyatı artar ve buna bağlı olarak da faturalarınız fazla gelmeye başlar.
 • Tasarruf edebilecekken sürekli zarara uğrarsınız.
 • Yeni beyaz eşya almak zorunda kalabilirsiniz.

Tüm bu durumların yaşanmasının tek nedeni bakımların önemsenmemiş olunmasıdır. Siz değerli müşterilerimiz beyaz eşyalarınızın sağlığını düşünüyorsanız Osmangazi Vestel servisimizden destek alın.

 

Osmangazi Vestel Servisi Nasıl Çalışır?

Siz değerli müşterilerimizin bizlere ulaşmasının ardından arıza ve bakım kaydı oluşturulur. Sizlere uygun belirlenen randevu saatinde evinizde yerinde tespit yöntemi ile Osmangazi Vestel servisi ekiplerinin nitelikli ustaları tarafından arızanız saptanır. En uygun yöntem belirlenerek çözüm üretilir.

Tamir işlemlerinizde her zaman orijinal parçalar kullanılarak bir yıl bakım garantisi sunulmaktadır. Bu nedenle her işlem sonunda sizlere teslim edilen fatura ve servis formlarınız ile olası arızalarınızda Osmangazi Vestel Servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Vestel Beyaz Eşya Bakımı Neden Önemlidir?

Vestel Beyaz eşyalarınızın kullanımı oldukça yoğun olmasından kaynaklı bakım süreçleri her yıl olarak belirlenmektedir. Uzmanların önerisi her yıl olması olan bakımlar beyaz eşyalarınızda %15 ile %20 arası tasarruf elde ederek yüksek performans elde etmeyi sağlamaktadır.

Sizler de yıllık bakım periyotlarınızı atlamadan yerine getirerek hem Vestel beyaz eşyalarınızı hem de kendi sağlığınızı koruyabilirsiniz.

En yüksek performansı tasarruf ederek elde etmek istiyorsanız mutlaka bakımlarınızı zamanında yaptırınız. Osmangazi Vestel servisi sizler için en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere bakım ve tamir hizmeti sunmaktadır.

İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak en uygun fiyata en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Sizler de birkaç tıklama ile mutlaka bizlere ulaşınız.

 

(0) Yorumlar

Yorum Yap