Nilüfer Kombi Bakım Servisi

Kombinizin performansını korumak adına en önemli unsurlardan biri düzenli bakım periyotlarıdır. Kombinizin sağlığını korumak ve en yüksek verim ile performans elde edebilmek için düzenli temizlikler sağlanmalıdır.

Uzmanların da belirttiği gibi %20 tasarruf elde edebilmeniz için bakımlarınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Nilüfer kombi bakım servisi olarak tesisatınızı profesyonel ekiplerimiz tarafından en kaliteli hizmet teknikleri ve profesyonel ekipmanlar ile bakım ve temizliğinizi sağlıyoruz.

Sizlerde tesisatınızın ömrünü uzatmak ve sağlığını korumak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Her yıl düzenli olarak kombinizin bakımı ve petek temizlikleriniz sağlanmalıdır.

Öncelikle;

Nilüfer Kombi bakım servisi olarak Bar kontrolleriniz, Ana kart kontrolleriniz, yanma odanızın temizlikleri, kazan kontrolleriniz, Genleşme tankınızda bulunan azot gazınızın ölçümleri, gaz kaçak kontrolleriniz ve filtre temizlikleriniz sağlanmaktadır.

Kombinizin bakımları hem sizin hem de tesisatınızın sağlığı için her zaman önem taşımaktadır. Olası arızalarınızı önlemek adına bakım periyotlarını aksatmadan gerçekleştirmelisiniz. Aksi halde bakım ücretlerinin çok daha fazla meblağlar ile ödemeler gerçekleştirerek arıza problemleriyle karşılaşabilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Tesisatınızın ısı dağılımını gerçekleştiren bu bölüm içerisinde sürekli su döngüsüne sahiptir. Bu nedenle zamanla kireçlenme ve benzeri tortular ile yıpranma gösterir.

  • Nilüfer kombi bakım servisi olarak peteklerinize 8 bar basınç uygulaması ile gidere en yakın bölgeden gidere kirli suyunuzu takviye ediyoruz.
  • İkinci işlem olarak tesisatınızın iç durulanması sağlanır.
  • En son aşama olarak temiz suyunuz basılarak kullanımınıza bırakılır. Peteklerinizin iç havası kontrol edilerek temizlik işlemi sonlandırılır.

Kombi ve Petek Bakımları Hangi Sıklıkta Yaptırılmalıdır?

Kombi bakım periyotlarının düzenli olarak yaptırılması tesisatınızın ömrünü uzatır.

Stabil olarak mutlaka 2 yılı aşmadan yaptırılması gerekmektedir. Nilüfer kombi bakım servisi olarak her yıl düzenli yapılması gerektiğini düşünmekteyiz.

Bakımı yapılan tesisatlar hem enerji harcama anlamında hem de ısı yalıtımı anlamında %20 daha fazla performans göstermektedir.

Böylelikle hem faturalarınızın daha düşük ücretler olmasını hem de daha fazla ısı elde etmeyi sağlamış olursunuz. Sizlerde tesisatınızın ömrünü uzatmak istiyor iseniz mutlaka bizlere ulaşın.

Nilüfer Kombi Bakım Servisi Telefon: 0224 322 21 72

(0) Yorumlar

Yorum Yap