Fomara Kombi Bakım Servisi

 Kombi ve petek bakımlarınız bildiğiniz gibi önemli bir bakım olayıdır. Bu yüzden yapılması aksatılmaması gereken bir işlemdir. Uzmanlar her sene kış öncesinde bu bakım ve temizlik olaylarının yapılmasını öneriyor. Temizliğinizi yaptırdığınız takdir de daha az fatura ödediğinizi ve ısınmanızda %20-%30 tasarruf ettiğinizi gözlemleyeceksiniz.

Kombi ve petek temizliği demek daha az yakıtla daha fazla ısı elde etmek demek. Temizlik yaptırmadıkça siz istediğiniz kadar dereceyi yükseltin yeteri kadar ısınmadığınızı göreceksiniz hatta bazı odalardaki radyatörler hiç ısınmaz özellikle kombiye en uzak olan radyatör için geçerli çünkü ısı akışı engellendiği için en uzak peteğe kadar ısı gitmez ve o petek soğuk olur. Sizler de Fomara kombi bakım servisimize ulaşabilirsiniz.

Kombi ve Petek Temizliği Yapmanın Avantajları

Temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra tesisatınızdaki ve peteklerinizdeki tüm kirlilik giderileceği için su akışı her noktaya eşit olarak gider ve tüm petekler aynı derece ile ısınmış olur.Isınmak için dereceyi çok fazla açmanıza gerek kalmayacağı için faturalarınıza pozitif anlamda bir yansıma olacak ve %30 civarında bir tasarruf sağlayacaksınız.

Kombiniz daha fazla enerji harcamak zorunda kalmayacağı için kullanım ömrü uzayacak ve gürültüsüz bir şekilde çalışmaya başlayacak.Olası büyük arızaların da önüne geçilmiş olunacak.

Soğuk kış aylarında yeteri kadar ısınacağınız için soğuktan kaynaklı hasta olma ihtimaliniz azalmış olacak. Kombi ya da petekte meydana gelebilecek başka arızalar ortadan kalkmış olacak.Sizler de bu gibi avantajlardan yararlanmak için Fomara kombi bakım servisimize başvurun.

Kombi Ve Petek Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

İlk öncelikle kombi ve petek temizliğinizi profesyonel olan bir ekibe yaptırmanız gerekir çünkü bu işlemin düzgün bir şekilde yapılmaması durumunda sorunlar tekrarlanıp belki daha büyük arızalar yaşayabilir ya da ısınmanıza hiçbir etkisi olmadan gereksiz yere para harcamış olursunuz.

Kullanılan malzemelere ve bakım yöntemine dikkat edilmesi gerekir. Fomara kombi bakım servisimizle siz değerli müşterilerimizin bakımlarını titizlikle ve özenle gerçekleştirip hem kombinizin hem de peteğinizin bakımları için gerekli olan işlemleri sizin istediğinize bağlı olarak ya makineyle ya da elle gerçekleştiriyoruz.

Bu işlemler sırasında arıza yaşamamanız adına tesisatınızın yaşına göre basınç kullanıp ona göre bakımı tamamlıyoruz. Sağlıklı bir bakım için bize ulaşıp bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap