Beyaz eşyalarınız yoğun kullanılan ürünler olduğu için çoğu zaman erken yıpranır ve arızlara neden olur fakat siz değerli müşterilerimiz Bursa Siemens Servisi ailesine ulaşarak destek alabilirsiniz.

Evde en yoğun bulunan ürünlerden biri olan çamaşır makinesini örnek alacak olursak.

Makinenizin içerinde kullanılan deterjan, kullanılan suyunuz ve benzeri tüm etmenler ürününüzün performans ve ömrünü etkilemektedir.

Sizlerde bakım ücretlerinin çok daha yüksek maliyetlerini bulan ücretler ödeyerek tamir işlemleri ile uğraşmak istemiyor iseniz Mutlaka teknik ekip desteği alarak bakımlarınızı gerçekleştiriniz.

Bursa Siemens Servisi İşlem Sıralaması

Sizlere en hızlı ve kaliteli servis hizmeti sunabilmek adına her geçen gün bir adım daha ilerleyerek sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Bursa Siemens servisi olarak işlem sıralamanızı şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • İlk aşama iletişim adreslerinizden randevu oluşturmalısınız.
  • Randevu tarihi geldiğin de uzman ekiplerimiz yerinde tespit yaparak servis işlemini gerçekleştirir.
  • Sizler için en uygun fiyat dilimleri ile yardımcı olmaya çalışılır.
  • Kabul edildiği ve onaylandığı takdirde sorun çözüm işlemleri başlatılır.
  • Tamir ve parça değişimi işlemlerinde kesinlikle orijinal parçalar kullanılır.
  • İşlemleriniz tamamlandığında garanti formunuz hazırlanır.
  • Tüm işlemlerimiz garanti kapsamı altında gerçekleştirilir.

Siemens Servisi Uygun Fiyat

Beyaz eşya sektörünün öncü isimlerinden Siemens markamızın geniş müşteri portföyü sayesinde oldukça yoğun talep görmekteyiz.

Bu sayede oluşan sirkülasyon ile siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile yardımcı olabilmekteyiz. Sizlerde hesabınıza uygun fiyatlar arıyor iseniz  doğru adrestesiniz.

Siemens Servisi Müşteri Memnuniyeti Departmanı

Siz değerli müşterilerimizin sorunlarına her zaman en dikkatli ve en etkin çözümler ile hizmet sunmaktayız.her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikalarıyla hizmetlerini sunmaktadır.

Siemens Bakım Hizmetleri

Beyaz eşyalarınız uzun süre yoğun kullanımdan kaynaklı zamanla yıpranma yaşayarak arızalara sebebiyet verir. Çoğu zaman beyaz eşya arızaları bakım yapılmadığı için parça değişimi ile sonuç bulmaktadır.

Bursa Siemens Servisi olarak değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ve orijinal parçalar ile hizmet sağlayarak etkin çözümler oluşturmaktayız. Sizler de beyaz eşyalarınızı korumak istiyor iseniz mutlaka bakım periyotlarınızı takip ediniz.

 

(0) Yorumlar

Yorum Yap