Bursa Regal Servisi

Günümüz beyaz eşya sektöründe öncü isimlerden Regal ile siz değerli müşterilerimizin bakım ve tamir işlemlerini sağlamaktayız. Bursa Regal servisi olarak Beyaz eşyalarınızın bakım ve tamir işlemlerinde sizlere destek olmak adına buradayız.

Günümüz de hepimizin evinde bulunan ve günlük yaşantımızda bizleri oldukça konfora kavuşturan beyaz eşyalarımız sık kullanım nedeni ile oldukça fazla yıpranan ürünlerdir.

Sizlerde ürünlerinizden yüksek bir performans almak için mutlaka bakım periyotlarını aşmadan hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Aksi halde yüksek maliyetlere sebep olan arızalar ile karşı karşıyakalabilirsiniz. Sizler de konforunuzdan ödün vermeden beyaz eşyalarınızın sağlığını korumak istiyor iseniz bize mutlaka iletişim adreslerimizden ulaşınız.

Bursa Regal Servisi Nasıl Çalışır?

Beyaz eşya sektöründe öncü isimlerden Bursa Regal servisi bünyesinde en hızlı ve etkin çözümler ile hizmet almak isterseniz şu sıralamayı takip edebilirsiniz.

  • Arıza ve sorun bildirimi için iletişim adreslerinden bizlere ulaşarak en uygun zaman dilimi belirlenerek arıza kaybı bırakınız.
  • Randevu zaman dilimine riayet edilerek yerinde tespit tekniği ile ustalarımız sizlere gerekli bilgilendirmeleri sağlarlar.
  • Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak en uygun ve etkin çözüm ile arıza çözüm teklifi sizlere sunulur.
  • Onay alındığı takdir de işlemleriniz gerçekleştirilir ve servis formunuz teslim edilerek ürününüz kullanımınıza bırakılır.

Yapılan tüm işlemlerimiz Bursa Regal servisi tarafından 1 yıl boyunca garanti kapsamında korunmaktadır. Alınan hizmetlerin ardından teslim edilen servis formu da garanti belgeniz olarak kale alınmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de ileride sorun yaşamamak adına mutlaka servis formlarınızı saklayınız.

Beyaz Eşya Bakımları Ne Zaman Yapılır?

Günlük yaşantımız da beyaz eşyalarımız en büyük yardımcılarımızdır. Günlük yaşamımızın yoğunluğu arasında da beyaz eşyalarımız yıpranır ve bakıma ihtiyaç duyarlar. Eşyalarınızın ve kendi sağlığınız için mutlaka bakım periyotlarını takip ediniz.

Bursa Regal Servisi siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarınızda en yüksek verimi sağlayabilmesi için her gün gelişerek büyüyen nitelikli ekibimiz ile hizmet sağlamaktadır.

Sizler de buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi ve klimalarınız da bakım ve tamir işlemlerinde profesyonel bir destek arıyor iseniz doğru adrestesiniz.

Sizler de etkin bir çözüm arıyorsanız mutlaka Bursa Regal Servisi bünyesi ile iletişime geçiniz.

Bursa Regal Servisi Telefon No: 0224 322 21 72

(0) Yorumlar

Yorum Yap