Bursa Beko Servisi

Günlük yaşantınızı kolaylaştıran beyaz eşyalarınızın kullanımı yoğun olmasından kaynaklı çoğu zaman bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Bursa Beko servisi olarak siz değerli müşterilerimizin günlük yaşantınızda yaşadığınız sorunlara çözüm üretmek ve sorun yaşamamanız için gerekli bakımlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Sizler de beyaz eşyalarınızın bakımlarının sağlanması için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa Beko Servisi Nasıl Çalışır?

Siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve etkin hizmet sağlayabilmek adına her geçen gün daha da gelişerek deneyimli ekiplerimiz ile çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Çalışmalarımızın sıralaması alttaki gibi sıralanmaktadır;

  • Müşteri talep oluşumu,
  • Ortak randevu kaydı oluşturulması,
  • Randevu tarihinde yerinde tespit uygulaması,
  • Nitelikli ekibimiz yerinde sorun tespiti saptayarak gerekli uygulamaların belirlenmesi,
  • Onaylanma sağlanması ardından hizmet sağlanır,
  • Servis formunun teslim edilmesi ile aşamalar son bulur.

Bursa Beko servisi olarak sizlere sağladığımız tüm hizmetlerimize 1 yıl garanti sunmaktayız. Servis formlarımız ile hizmet tarihinden itibaren 1 yıl boyunca bakım ve hizmet kaynaklı tüm arızalarınızda firmamızdan destek alabiliyorsunuz.

Tüm Arıza kaynaklı sorunlarınıza en hızlı yöntemler ile çözüm oluşturuyoruz. Sizler de bizler ile iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilir, konforunuza ödün vermeden günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Bursa Beko Servisi Hizmet Alanları

Bursa Beko servisi olarak sizlere buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klima bakımı tamir işlemlerinizi sağlamaktayız.

Sizlerde bu alanlarda arıza veya bakım periyotları ile karşı karşıya kaldığınız takdir de bizlere ulaşarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Bakım periyotları aksatılan beyaz eşyalarınız genel olarak arıza oluşturdukları için daha fazla ücretler ile karşılaşmamanız için sizlere bakım hizmeti sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesi için her gün gelişerek ve nitelikli eğitimlerimiz ile genişlettiğimiz uzman kadromuz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sizler de bakım veyahut tamir işlemleriniz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Beko Servisi Telefon No: 0224 322 21 72

(0) Yorumlar

Yorum Yap