Bursa Ariston Servisi

Beyaz Eşya sektöründe uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

Günlük yaşantımızı çoğu zaman pratik bir şekilde kolaylaştıran, evimizde konforlu bir yaşam sunan beyaz eşyalarımız da zamanla yıpranarak bakıma ihtiyaç duyarlar.

Siz değerli müşterilerimizin de rahatından ödün vermemesi ve eşyalarınızdan tam randımanlı bir performans sağlanması adına bakım hizmetlerinizi Bursa AristonServisinden destek alarak sağlatabilirsiniz.

Çoğu zaman bakım periyotlarının aksatılması yüksek maliyetlere sebebiyet vermektedir. Bu tarz bir mağduriyet yaşamamanız için mutlaka bakım süreçlerini takip ederek gerekli işlemleri yaptırmalısınız.

Bursa Ariston Bakım Servisi Çalışma Standartları

Gelişen teknoloji ile evlerimizde yer almaya başlayan beyaz eşyalarımız istisnasız evimizin en büyük yardımcılarıdır.

Siz değerli müşterilerimizin de zamanla yoğun kullanımdan kaynaklı beyaz eşyalarının bakımlarını sağlatarak en yüksek verim ile kullanımını sağlamaktayız.

Bursa Ariston servisiolarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombi alanlarında teknik destek hizmetleri sunmaktayız.  Çalışma standartlarımız şu şekilde ilerleme göstermektedir.

  • Güler yüzlü ve etkin bir iletişim ile talep kayıt bölümü,
  • Randevu saatine riayet eden çalışma sıralaması,
  • Yerinde tespit tekniği ile denetim ve sorun saptama,
  • Uygun fiyat ile kaliteli hizmet öncü düşünülerek fiyatlandırma,
  • Etkin bir teknik ile sorunun çözümlenmesi,
  • Servis formunun teslimi sağlanarak işlemin son bulması.

Bursa Ariston Servisi Bakım Güvencesi

Beyaz eşyalarınızın tamir ve bakım işlemlerinde Bursa Ariston servisi olarak 1 yıl bakım güvencesi sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız tamir ve parça değişimi hizmetlerimizi her zaman orijinal parça kullanarak tamamlamaktayız.

Uzman ve profesyonel ekiplerimizin sizlere sundukları hizmetlerin ardından yapılan işlemim bilgilerinin bulunduğu servis formunu teslim etmektedir.

Servis formlarınız sizlere sunulan 1 yıl bakım güvencenizi kullanabilmeniz için gerekli bir belgedir. Servis sağlanan tarih itibari ile servis formunuzu 1 yıl boyunca mutlaka saklayınız.

Sizlerde eşyalarınızdan yüksek performans elde etmek istiyor iseniz mutlaka bakımlarınızı yaptırınız. Bakımlar az enerji harcayarak bol tasarruf sağladığı için hem eşyalarınızın sağlığını korumuş hem de aile bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz.

Sizler de Bursa Ariston Servisi'nden hizmet almak istiyor iseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa Ariston Servisi Telefon No: 0224 322 21 72

(0) Yorumlar

Yorum Yap