Türkiye’nin öncü markalarından olan Bursa Arçelik servisi  üstün kalitesi ile uzun yıllardır güvenle kullandığınız ve evinize konfor sağlatan bir markadır. Artık her evin ihtiyaçları arasında yer alan beyaz eşyalar günlük yaşantımızı oldukça kolaylaştırmaktalar.

Hatta çoğu zaman evde sizden çok onlar işlevdedir.bizler de bu konfor yardımcılarınızın uzun soluklu performans sağlayarak yardımcınız olmasına teknik destek sağlamaktayız.

Evinizin gerçekten en yoğun kullanılan ürünleridir beyaz eşyalar, mesela her gün bulaşık yıkayan bulaşık makineniz, hiç durmadan gece gündüz demeden çalışan buzdolabınız, yaz kış elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmayan kombiniz, bu yadigarlar böyle çalışırken elbette bir süre sonra yıpranarak performans kaybına uğramaktalar.

Ama korkmayın Bursa Arçelik servisi olarak bizler eşyalarınızın en yüksek verimle ve aynı zamanda ömürlerinin uzaması için sizlere hizmet sunmaktayız.

Arçelik Servisi Nasıl Çalışır?

Çoğu zaman günlük yaşantınızda beyaz eşyalar en büyük yardımcınızdır ve bu teknolojiler kullanıldıkça yıpranması nedeniyle düzenli periyotlar ile bakıma ihtiyaç duyarlar. Sizlere şu sıralama ile hizmet sağlamaktayız.

  • Öncelikle siz değerli müşterilerimizin bizlere talep bildirimleriniz alınır.
  • Daha sonra uygun bir zaman dilimi belirlenerek randevunuz oluşturulur.
  • Randevu tarihinde nitelikli ekip arkadaşlarımız yerinde tespit yaparak arıza veyahut sorununuzu saptayarak sizlere gerekli bildirimi sağlarlar.
  • Uygun bir yöntem belirlenerek ortak bir kara alınır ve işlem uygulaması sağlanır.
  • Gerekli uygulamalar sağlandıktan sonra servis formunuz teslim edilerek işleminiz son bulur.

Servis formunuz, yaptığımız işlemlerin hepsi garanti kapsamlı olduğundan dolayı önemli bir evraktır.

Herhangi bir bakım kaynaklı problem de 1 yıl boyunca Bursa Arçelik servisimizden destek almanız için servis formunuz eliniz de bulunmalıdır. Çalışmalarımızda kullanılan tüm parça değişimlerinde mutlaka orijinal parçalar kullanılmaktadır.

Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için her gün emin adımlarla gelişmekteyiz.

Arçelik Servisi Uygun Fiyatlı Hizmetleri

Bursa Arçelik servisi uygun fiyat politikasını siz değerli müşterilerimizin yoğun talebi ile kâr marjını düşük tutarak hizmet sağlamaktadır.

Bu politikamız da her zaman dikkatle özen gösterdiğimiz müşteri memnuniyeti öncülüğümüz ile sizlere sunulmaktadır. Böylelikle hem müşterilerimizin yüzü gülüyor hem de Arçelik servisi olarak müşteri memnuniyetimizi yüksek derecelere taşıyabiliyoruz.

Sizlerde uygun fiyata kaliteli hizmet arıyorum diyorsanız birkaç tık ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

(0) Yorumlar

Yorum Yap