152 Evler Kombi Bakım Servisi

152 evler kombi bakım servisimiz Bursa’da hizmet verdiğimiz birçok yerden biridir. Yaptığımız yıllık bakımlar da 1 yıl bakım garantisi verilir.Sizlere yaptığımız hizmetler de bakımla alakalı bir sorun yaşadığınız taktirde 1 yıl boyunca ücretsiz destek sağlıyoruz.

Ücretinizi işlem bittikten sonra veriyorsunuz ve tüm işlemlerimiz de  siz değerli müşterilerimize fiş ve fatura kesiyoruz. Verdiğimiz servis kayıt formuyla olası arızalarında randevu alabilir ve 1 yıllık garantinizle ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Kombi ve Petek Temizliği Neden Düzenli Olarak Yapılmalıdır?

Birçok insan 2 ya da 3 yılda bir kombi petek bakımlarının yapılmasının yeterli olduğunu düşünüyor oysaki kombi ve petek temizliği tamir işlemi değil bakım işlemidir bu yüzden bakım yaptırmak için kombinizin, peteğinizin ya da tesisatınızın bozulmasını beklemeyin ve her sene düzenli olarak bakımlarınızı yaptırın.

Kombi sesli olarak çalışır ya da istediğiniz  dereceye getirdiğiniz de durup çalışmayabilir, kombi su akıtabilir yahut içerisindeki azot gazının azalmasına bağlı olarak genleşme tankı delinebilir. Petekler eşit derecede ısıtmaz ,peteğin bazı bölgeleri soğuk olur ya da kombiye en uzak olan radyatör hiç ısınmayabilir, petekte kirli su akıntısı olur.

Bu durumların meydana gelmesinin en büyük nedeni bakımların yapılmaması yahut arızalardır bu yüzden kombi ve petek bakımlarının yapılması önemlidir.Teknik açıdan da gerekli donanıma sahip olan 152 evler kombi bakım servisimize ulaşın ve bakımlarınızı düzenli olarak yaptırın.

Kombi ve Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kombinin bar kontrolleri ve ana kart kontrolleri yapılır. Yanma odasının temizliği sağlanır.Filtre kontrolü ve temizliği yapılır. Gaz kontrolü ve ölçümü yapılır ve genleşme tankının kontrolü sağlanır.

Tesisattaki kaçaklar kontrol edilir. Peteklerin içerisinde oluşmuş pislikler gidere takviye edilir.

Tesisatınızın ve peteklerinizin iç durulanması sağlanır ve son olarak temiz su basılır 30-40 dakika içerisinde bakım ve temizlik işlemleriniz sağlanmış olunur.

Tüm bu bakım işlemlerinden  sonra evinizi temizlemenize gerek kalmaz çünkü tüm pislikler zaten gidere takviye edilmiş olur.Sizler de yıllık bakımlarınız için 152 evler kombi bakım servisimize ulaşıp profesyonel ekibimize başvurun.

(0) Yorumlar

Yorum Yap